Тел: (044) 221 72 84, (066) 005 96 46
Email: gvp.connect@gmail.com
Адреса: 04070, м. Київ, вул. Почайнинська, буд. 53/55, оф. 12 А.

«Експрес – ліквідація» юридичної особи

Що таке «експрес – ліквідація» юридичної особи?

Інноваційна та раціональна з усіх боків процедура «експрес» припинення малоприбуткового або непотрібного підприємства – є лідером на ринку юридичних та аудиторських послуг.

Сутність цієї послуги полягає в продажі вже непотрібної вам компанії третій особі.

Перевагами використання саме такого способу «закриття» підприємства є простота процедури, її швидкість та низька вартість.

Процедура. Етапи співробітництва.

Підготовка:

Бажаючий скористатись послугою, має здійснити ряд підготовчих заходів (все можна зробити завчасно або під час першого етапу співпраці з командою GV PARTNERS), а саме: звільнити всіх співробітників (не забувайте про тих, хто знаходиться у відпустці та декреті), оформити трудові книжки, інш.; «закрити» (за вашим бажанням) важливі для вас договірні відносини, аби не підводити своїх партнерів; підготувати скан-копію останнього поданого балансу; підготувати (за необхідності акт прийому-передачі) товарно-матеріальних цінностей, установчої та первинної документації.

1 етап – клієнт передає установчі документи або їх копії для підготовки пакету на продаж та аванс. Призначається повторна зустріч з покупцем.

2 етап – Оформлені належним чином документи передаються до відповідних органів Міністерства юстиції.

Через 2-4 робочих дні – клієнта запрошуємо на зустріч для отримання документів, що підтверджують продаж компанії. Остаточний розрахунок.

ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 0442217284 АБО ПИШІТЬ НАМ НА СКРИНЬКУ GVP.CONNECT@GMAIL.COM! З ПОВАГОЮ, КОМАНДА GV PARTNERS!

 

Back to top