Тел: (044) 221 72 84, (066) 005 96 46
Email: gvp.connect@gmail.com
Адреса: 04070, м. Київ, вул. Почайнинська, буд. 53/55, оф. 12 А.

Продаж готового бізнесу

продать УКРкупить УКРзаказать укрkategory

       

       

Для більшості сучасних країн купівля та продаж готового бізнесу є досить нормальним явищем, і це зовсім не означає, що продавець просто бажає позбутись від свого неприбуткового бізнесу. Найчастіше виходить навпаки, якщо власникові бізнесу пощастило знайти більш вигідний напрямок діяльності, то одним з варіантів його фінансування може бути продаж наявного. Таке рішення буде завжди виправдано, якщо виручені від продажу кошти, будуть вкладені в новий проект і тим самим принесуть більшу вигоду.

Іншою вагомою причиною, що штовхає бізнесмена до продажу бізнесу, є сама звичайна втома. Це більшою мірою стосується суб’єктів малого та середнього бізнесу, у яких власник грає важливу роль в управлінні і розвитку підприємства. Якщо інтерес до розвитку пропадає, то бізнес невблаганно починає здавати свої позиції перед молодими конкурентами, а значить повинен бути переданий в руки новому ентузіасту.

Якщо Ви готові придбати бізнес, ми допоможемо Вам зробити це на вигідних умовах! Основні принципи роботи нашої команди – надійність та професіоналізм.

Ми можемо запропонувати Вам придбати підприємства різної організаційно-правової форми, зі всіма відповідними ліцензіями та  різними системами оподаткування. Таким чином   всього за три дні Ви можете стати власником фірми своєї мрії та заощадити безліч корисного часу, який вже можна використовувати для реалізації запланованих Вами проектів.

Ви можете придбати нову фірму, або фірму яка вже вела діяльність (діючу фірму).

Переваги купівлі готового бізнесу:

  1. Швидка та надійна процедура перереєстрації. Всього за три дні Ви отримуєте весь необхідний пакет документів для того щоб розпочинати діяльність;
  2.  Ви забезпечуєте собі набагато менші, в порівнянні з «нульовим» розвитком  бізнесу, стартові витрати для виведення підприємства на необхідний рівень.

Процедура купівлі готового підприємства проходить в такі етапи:

  1. Обрання фірми згідно із Вашими побажаннями з каталогу;
  2. Підготовка нашими юристами всіх необхідних документів;
  3. Зустріч з продавцем для підписання усіх документів;
  4. Проведення перереєстрації підприємства на нового власника;
  5. Вітаємо – Ви власник компанії!

Наша команда професіоналів з радістю допоможе  реалізувати всі Ваші бізнес мрії, а купівля готового підприємства – це найкращий вибір для початку Вашої успішної діяльності.

 

Back to top