Тел: (044) 221 72 84, (066) 005 96 46
Email: gvp.connect@gmail.com
Адреса: 04070, м. Київ, вул. Почайнинська, буд. 53/55, оф. 12 А.

Реєстрація юридичної особи/ ФОП

Процедура реєстрації власного бізнесу

Вирішили заснувати власний бізнес? Тоді Вам до нас!

Від Вас потребується підписання кількох документів, година Вашого часу та гарний настрій. Тож,  при мінімальній затраті Вашої енергії і часу наша фірма допоможе Вам розпочати власну справу. І всього через три дні Ви станете повноправним власником бізнесу!

На всіх етапах, починаючи із обрання організаційно-правової форми підприємства, системи оподаткування, структури керівних органів, видів діяльності, юридичної адреси майбутньої фірми, команда «GV Partners» надасть вам повну підтримку.

Основний нормативно-правовий акт, який регулює процедуру реєстрації суб’єктів підприємництва – це Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Етапи реєстрації:

1)Реєстрація проводиться протягом трьох робочих днів. За відсутності підстав для відмови у проведенні  державної реєстрації (вичерпний перелік яких зазначено у статті 27 Закону) юридичної особи державний реєстратор повинен внести до ЄДР запис  про  проведення  державної  реєстрації юридичної особи (стаття 25 Закону).

2)Після цього видається виписка з ЄДР, в якій зазначається вся інформація про новостворену юридичну особу. (Фактично, виписку можна отримати в день реєстрації суб’єкта господарювання або в день внесення змін, але в такому випадку жодної інформації про реєстрацію в органах статистики, податкової служби та Пенсійного фонду зазначено не буде.-прим.

3)Відкриття банківського рахунку.

4)Постанова на облік в якості платника ПДВ або Єдиного податку (спрощена система оподаткування) – за необхідності.

Отже, процедура реєстрації власного бізнесу є з одного боку недовгою, але потребує клопітливого заповнення всіх необхідних документів і форм. Тому, для економії Ваших нервів і часу, радимо звернутися до спеціалістів нашої Компанії. Адже в нас працюють талановиті фахівці-правознавці, які максимально швидко та якісно нададуть Вам послуги з реєстрації прибуткової чи неприбуткової установи, підприємства, організації (ГО, БО, ТОВ, ПП, ДП та інш.) та наладять комунікацію з контролюючими органами.

Back to top